Szary stolik z drewna dla dziecka + 1 krzesełko kotek

349,00 zł
Brutto
Ilość

Nawet nasi najmłodsi klienci mogą skorzystać z propozycji, dzięki którym w ich pokoju powstanie idealny kącik do kreatywnej zabawy. Zestaw - pierwszy stolik i krzesełko dla dwulatka składa się z mebli z drewna bukowego. Wymiarami nasze propozycje dopasowane są do dzieci poniżej 6 lat. Konstrukcja stołów i krzeseł jest ciężka i stabilna, więc nawet w czasie energicznych zabaw ryzyko wypadku jest niewielkie.

Meble dopasowane do dziecięcych wymagań

Z myślą o najmłodszych stworzyliśmy pierwszy stolik i krzesełko dla dziecka, które doskonale spełniają wszystkie wymagania dwulatków i nieco starszych pociech. Meble pokryte są atestowanymi lakierami. Stół i krzesło dla dziecka idealnie sprawdzą się jako miejsce do nauki, zabawy i spożywania posiłków.

Nie przegap okazji, by zamówić doskonałe wyposażenie do pierwszego pokoju Twojej pociechy. Wybierz nasze stoły i krzesła, które dopasujesz do każdej aranżacji. Przygotowane z myślą o dwulatkach stoliki i krzesełka oczarują najmłodszych użytkowników dopasowaniem do ich potrzeb oraz niebanalnym kształtem. Zapraszamy do składania zamówień!

Wymiary stolika dla dziecka 

wysokość całkowita: 43 cm 
wymiary blatu: 50x60 cm

Wymiary krzesełka dla dziecka 

wysokość całkowita: 53 cm 
wysokość siedziska:  25 cm 
wymiary siedziska: 32x28 cm 

100% polski handmade

 MAKSYMALNE OBCIĄŻENIE STOLIKA TO 10 KG

MAKSYMALNE OBCIĄŻENIE KRZESEŁKA TO 35 KG

Wszystkie mebelki pokryte są lakierem ekologicznym posiadającym atest do malowania mebli dla dzieci można przecierać mokrą ściereczką z dodatkiem delikatnych substancji myjących. Prosimy nie używać środków żrących, nie szorować blatów ostrymi myjkami, magicznymi gąbkami (istnieje ryzyko uszkodzenia powierzchni). Wszelkie zabrudzenia powinny być natychmiast usuwane, aby nie weszły w strukturę drewna i mdf.

Czas realizacji:72 godziny

 

Opis

wysokość całkowita
krzesełko 43 cm
stolik 43 cm
wysokość siedziska
25 cm
wymiary siedziska
32x28 cm
wymiary blatu
50x60 cm
materiał
drewno bukowe / mdf

MAKSYMALNE OBCIĄŻENIE STOLIKA TO 10 KG

MAKSYMALNE OBCIĄZENIE KRZESEŁKA TO 35 KG

Jeśli Pastwo chcą, aby zakupiony zestaw służył przez długie lata, należy kategorycznie trzymać się poniższych zasad. Ważne jest odpowiednie traktowanie. Mimo, że drewno i mdf jest materiałem odpornym i mocnym na różne pomysły naszych pociech, pamiętajmy, że zawsze istnieje granica wytrzymałości. W trakcie użytkowania będą pojawiać się naturalne zarysowania, wgniecenia. Wszystkie mebelki pokryte farbami wodnymi można przecierać mokrą ściereczką z dodatkiem delikatnych substancji myjących. Prosimy nie używać środków żrących, nie szorować blatów ostrymi myjkami, magicznymi gąbkami (istnieje ryzyko uszkodzenia powierzchni). Wszelkie zabrudzenia powinny być natychmiast usuwane, aby nie weszły w strukturę drewna i mdf.

Wszystkie produkty pokrywane są farbą wodną, posiadającą atest bezpieczeństwa zabawek.

Zabrania się siadania i wchodzenia na stolik, maksymalne obciążenie stolika to 10 kg.

Zabrania się wchodzenia na krzesełko, skakania po nim, huśtania się na krzesełku, maksymalne obciążenie krzesełka to 35 kg.

Niestosowanie się do powyższych zasad grozi, wyłamaniem nogi, lub trwałym uszkodzeniem produktu.

Reklamacje z tego powodu będą traktowane jako uszkodzenie mechaniczne, powstałe na wskutek nie stosowania się do zasad użytkowania.  

Podczas użytkowania należy również pamiętać że drewno pracuje jako że drewno jest surowcem naturalnym, pod wpływem zawartej wilgotności w powietrzu oraz temperatury rozszerza się i kurczy jest to tak zwana praca drewna.

Optymalne warunki w pomieszczeniu to temperatura 20*C +- 5*C

Przy zbyt niskiej lub wysokiej temperaturze zachodzi ryzyko pęknięcia drewna.

Należy nie ustawiać mebla bezpośrednio przy źródłach ciepła (tj: grzejnik ,piec i tp) grozi to pęknięciem lub rozszczelnieniem. 

Drewno posiada sęki i fakturę drewna 

Krzesełko i stolik w kolorze szarym i białym  wykonane z płyty MDF tzn: blat i uszy a nogi drewno bukowe lite.

Stolik i krzesełko  królik w kolorze naturalnego  drewna wykonane 100% z litego drewna  bukowego.

Można mieszać kolory stolik i krzesełka według Państwa upodobań.

100% Handmade.