• Biały stolik z drewna dla dziecka + 1 krzesełko kotek
  • Biały stolik z drewna dla dziecka + 1 krzesełko kotek
  • Biały stolik z drewna dla dziecka + 1 krzesełko kotek
  • Biały stolik z drewna dla dziecka + 1 krzesełko kotek
  • Biały stolik z drewna dla dziecka + 1 krzesełko kotek

Biały stolik z drewna dla dziecka + 1 krzesełko kotek

349,00 zł
Brutto
Ilość

Za pomocą tego stołu i krzesełka możesz z łatwością stworzyć dla swojego dziecka trwały kącik do prac artystycznych i majsterkowania.

Zestaw stolik i krzesełko KOTEK

Za pomocą tego stołu i krzeseł możesz z łatwością stworzyć dla swojego dziecka trwały kącik do prac artystycznych i majsterkowania.

Zestaw składa się z 1 krzesełka i stoliczka

Mebelki wykonane z niezwykłą starannością, dostosowane dla dzieci  do 6 lat.

Ciężkie, stabilne, dzięki czemu niwelują możliwość wywrócenia się dziecka.

Klasyczny styl, który idealnie wpasuje się każdą aranżację. Świetnie się sprawdzi zarówno w pokoju chłopca jak i dziewczynki. Wszystkie produkty pokryte są lakierem ekologicznym posiadającym atest do malowania mebli dla dzieci.

Stolik z drewna przeznaczony dla dzieci do 6 lat. 

Stolik wykonany z litego drewna bukowego oraz z MDF (w kolorach biały lub szary blat MDF), lakierowane ekologicznymi lakierami.  W naszej ofercie można wybrać jeden z 3 kolorów blatu oraz nóg. 

Wymiary stolika dla dziecka 

wysokość całkowita: 43 cm 
wymiary blatu: 50x60 cm

Krzesełko z drewna przeznaczone dla dzieci do 6 lat. 

Krzesełko wykonane z litego drewna bukowego oraz z MDF (w przypadku oparcia lub siedziska w kolorach biały lub szary), lakierowane ekologicznymi lakierami. Krzesełko w kształcie kotka. W naszej ofercie można wybrać jeden z 3 kolorów oparcia, siedziska oraz nóg. 

Wymiary krzesełka dla dziecka 

wysokość całkowita: 53 cm 
wysokość siedziska:  25 cm 
wymiary siedziska: 32x28 cm 

100% polski handmade

MAKSYMALNE OBCIĄŻENIE STOLIKA TO 10 KG

MAKSYMALNE OBCIĄŻENIE KRZESEŁKA TO 35 KG

Drewno posiada sęki i fakturę drewna.

Podczas użytkowania należy  pamiętać, że drewno jest surowcem naturalnym, pod wpływem zawartej wilgotności w powietrzu oraz temperatury rozszerza się i kurczy jest to tak zwana praca drewna.Pamiętaj że drewno to materiał, który stworzyła natura. Dlatego mogą zdarzyć się pomiędzy kolejnymi partiami różnice w odcieniu lub kolorze, rysunku słoi drewna oraz naturalne przebarwienia.Wszystkie powyższe są charakterystyczne dla mebli naturalnych i podkreślają ich niepowtarzalna specyfikę.   Mimo, że drewno i mdf jest materiałem odpornym i mocnym na różne pomysły naszych pociech, pamiętajmy, że zawsze istnieje granica wytrzymałości. W trakcie użytkowania będą pojawiać się naturalne zarysowania, wgniecenia. Wszystkie mebelki pokryte są lakierem ekologicznym posiadającym atest do malowania mebli dla dzieci można przecierać mokrą ściereczką z dodatkiem delikatnych substancji myjących. Prosimy nie używać środków żrących, nie szorować blatów ostrymi myjkami, magicznymi gąbkami (istnieje ryzyko uszkodzenia powierzchni). Wszelkie zabrudzenia powinny być natychmiast usuwane, aby nie weszły w strukturę drewna i mdf.

Czas realizacji:72 godziny

 

Opis

wysokość całkowita
krzesełko 43 cm
stolik 43 cm
wysokość siedziska
25 cm
wymiary siedziska
32x28 cm
wymiary blatu
50x60 cm
materiał
drewno bukowe / mdf

MAKSYMALNE OBCIĄŻENIE STOLIKA TO 10 KG

MAKSYMALNE OBCIĄZENIE KRZESEŁKA TO 35 KG

Jeśli Pastwo chcą, aby zakupiony zestaw służył przez długie lata, należy kategorycznie trzymać się poniższych zasad. Ważne jest odpowiednie traktowanie. Mimo, że drewno i mdf jest materiałem odpornym i mocnym na różne pomysły naszych pociech, pamiętajmy, że zawsze istnieje granica wytrzymałości. W trakcie użytkowania będą pojawiać się naturalne zarysowania, wgniecenia. Wszystkie mebelki pokryte farbami wodnymi można przecierać mokrą ściereczką z dodatkiem delikatnych substancji myjących. Prosimy nie używać środków żrących, nie szorować blatów ostrymi myjkami, magicznymi gąbkami (istnieje ryzyko uszkodzenia powierzchni). Wszelkie zabrudzenia powinny być natychmiast usuwane, aby nie weszły w strukturę drewna i mdf.

Wszystkie produkty pokrywane są farbą wodną, posiadającą atest bezpieczeństwa zabawek.

Zabrania się siadania i wchodzenia na stolik, maksymalne obciążenie stolika to 10 kg.

Zabrania się wchodzenia na krzesełko, skakania po nim, huśtania się na krzesełku, maksymalne obciążenie krzesełka to 35 kg.

Niestosowanie się do powyższych zasad grozi, wyłamaniem nogi, lub trwałym uszkodzeniem produktu.

Reklamacje z tego powodu będą traktowane jako uszkodzenie mechaniczne, powstałe na wskutek nie stosowania się do zasad użytkowania.  

Podczas użytkowania należy również pamiętać że drewno pracuje jako że drewno jest surowcem naturalnym, pod wpływem zawartej wilgotności w powietrzu oraz temperatury rozszerza się i kurczy jest to tak zwana praca drewna.

Optymalne warunki w pomieszczeniu to temperatura 20*C +- 5*C

Przy zbyt niskiej lub wysokiej temperaturze zachodzi ryzyko pęknięcia drewna.

Należy nie ustawiać mebla bezpośrednio przy źródłach ciepła (tj: grzejnik ,piec i tp) grozi to pęknięciem lub rozszczelnieniem. 

Drewno posiada sęki i fakturę drewna 

Krzesełko i stolik w kolorze szarym i białym  wykonane z płyty MDF tzn: blat i uszy a nogi drewno bukowe lite.

Stolik i krzesełko  królik w kolorze naturalnego  drewna wykonane 100% z litego drewna  bukowego.

Można mieszać kolory stolik i krzesełka według Państwa upodobań.

100% Handmade.