Pomocnik kuchenny dla dziecka
  • Pomocnik kuchenny dla dziecka
  • Pomocnik kuchenny dla dziecka
  • Pomocnik kuchenny dla dziecka

Pomocnik kuchenny dla dziecka

350,00 zł
Brutto
Ilość

wysyłka w 24h

wysokość całkowita: 89 cm 
szerokość: 40 cm 
wysokość stanowiska dla dziecka: 43 cm 

Bezpieczeństwo maluchów zawsze powinno stać na pierwszym miejscu. Jest to aspekt szczególnie istotny, gdy przychodzi czas na wspólne przygotowanie posiłków w kuchni. Nasz pomocnik kuchenny dla dzieci umożliwia im bezpieczne i wygodne uczestnictwo w codziennych czynnościach kulinarnych. Innowacyjny stojak został wykonany z trwałego drewna bukowego. Dodatkową zaletą jest z regulowana wysokość, dzięki czemu pomocnik można dopasować do wieku pociechy i wysokości mebli.

Bezcenne chwile z dzieckiem w kuchni

Odkrywanie nowych smaków i zapachów to dla najmłodszych wielka przygoda. Nasz stojak dla dziecka do kuchni to nie tylko ułatwienie wykonywania codziennych obowiązków, ale również doskonały sposób na rozwijanie umiejętności motorycznych i samodzielność. Produkt kuchenny został zaprojektowany tak, by wspierać małe rączki w bezpiecznym dosięganiu do blatów i stołów oraz umożliwić rodzicom spokojne gotowanie.

Nasz pomocnik do kuchni dla dzieci to inwestycja w niezależność Twojej pociechy. Zamów nasz stojak kuchenny i ciesz się wspólnymi chwilami w czasie przygotowywania posiłków.

- WYMIARY PO ZMONTOWANIU TO:

szer 40 cm

wys 89 cm

gł 39 cm

Waga produktu po zmontowaniu to 10 kg 

maksymalne obciążenie to ok 100 kg

100% polski handmade

POBIERZ

Opis

wysokość całkowita
88 cm
materiał
drewno bukowe

MAKSYMALNE OBCIĄŻENIE STOLIKA TO 10 KG

MAKSYMALNE OBCIĄZENIE KRZESEŁKA TO 35 KG

Jeśli Pastwo chcą, aby zakupiony zestaw służył przez długie lata, należy kategorycznie trzymać się poniższych zasad. Ważne jest odpowiednie traktowanie. Mimo, że drewno i mdf jest materiałem odpornym i mocnym na różne pomysły naszych pociech, pamiętajmy, że zawsze istnieje granica wytrzymałości. W trakcie użytkowania będą pojawiać się naturalne zarysowania, wgniecenia. Wszystkie mebelki pokryte farbami wodnymi można przecierać mokrą ściereczką z dodatkiem delikatnych substancji myjących. Prosimy nie używać środków żrących, nie szorować blatów ostrymi myjkami, magicznymi gąbkami (istnieje ryzyko uszkodzenia powierzchni). Wszelkie zabrudzenia powinny być natychmiast usuwane, aby nie weszły w strukturę drewna i mdf.

Wszystkie produkty pokrywane są farbą wodną, posiadającą atest bezpieczeństwa zabawek.

Zabrania się siadania i wchodzenia na stolik, maksymalne obciążenie stolika to 10 kg.

Zabrania się wchodzenia na krzesełko, skakania po nim, huśtania się na krzesełku, maksymalne obciążenie krzesełka to 35 kg.

Niestosowanie się do powyższych zasad grozi, wyłamaniem nogi, lub trwałym uszkodzeniem produktu.

Reklamacje z tego powodu będą traktowane jako uszkodzenie mechaniczne, powstałe na wskutek nie stosowania się do zasad użytkowania.  

Podczas użytkowania należy również pamiętać że drewno pracuje jako że drewno jest surowcem naturalnym, pod wpływem zawartej wilgotności w powietrzu oraz temperatury rozszerza się i kurczy jest to tak zwana praca drewna.

Optymalne warunki w pomieszczeniu to temperatura 20*C +- 5*C

Przy zbyt niskiej lub wysokiej temperaturze zachodzi ryzyko pęknięcia drewna.

Należy nie ustawiać mebla bezpośrednio przy źródłach ciepła (tj: grzejnik ,piec i tp) grozi to pęknięciem lub rozszczelnieniem. 

Drewno posiada sęki i fakturę drewna 

Krzesełko i stolik w kolorze szarym i białym  wykonane z płyty MDF tzn: blat i uszy a nogi drewno bukowe lite.

Stolik i krzesełko  królik w kolorze naturalnego  drewna wykonane 100% z litego drewna  bukowego.

Można mieszać kolory stolik i krzesełka według Państwa upodobań.

100% Handmade.