Stolik z drewna dla dziecka - biały
  • Stolik z drewna dla dziecka - biały
  • Stolik z drewna dla dziecka - biały
  • Stolik z drewna dla dziecka - biały
  • Stolik z drewna dla dziecka - biały
  • Stolik z drewna dla dziecka - biały

Stolik z drewna dla dziecka - biały

189,00 zł
Brutto
Kolor nóg

Kolor blatu stolika

Ilość

Urządzanie pokoiku dla malucha to niemałe wyzwanie, bowiem przestrzeń powinna być nie tylko estetyczna, ale przede wszystkim funkcjonalna. Prowadzony przez nas sklep internetowy to miejsce, w którym znaleźć można nie tylko zabawki, ale też mebelki do pokoiku malucha. Wśród oferowanych produktów dostępny jest biały stolik z drewna dla dziecka.

Codzienne czynności w domu pozwalają nabierać maluchom zdrowych nawyków, takich jak koncentracja czy pamięć. Oferowany przez nas mebel z pewnością pomoże zachęcić pociechę do chwil kreatywności czy nauki. Nasz biały stolik z drewna dla dziecka wykonany jest z MDF, który jest odporny na uszkodzenia i codzienne użytkowanie. Łatwa konserwacja i bezproblemowe czyszczenie pozwolą utrzymać go w nienagannym porządku. Warto zaznaczyć, że mebel pokryty jest ekologicznym lakierem, który nie jest szkodliwy dla maluchów.

Kształt mebelka sprzyja swobodzie ruchu i anatomii, tworząc zorganizowaną przestrzeń do wielu aktywności malucha. Do kompletu można dokupić krzesełko, które również znajduje się w naszym asortymencie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zapraszamy.

Wymiary stolika dla dziecka: 

-wysokość całkowita: 43 cm 

-wymiary blatu: średnica 60 cm

Proszę wybrać kolory w jakich mamy pomalować poszczególne elementy zestawu:

  • kolor nóg stolika:

  • BIAŁY
  • SZARY
  • BEZBARWNY

 Stolik w kolorze szarym i białym  wykonane z płyty MDF a nogi drewno bukowe lite.

100% polski handmade

Zasady użytkowania:

MAKSYMALNE OBCIĄŻENIE STOLIKA TO 10 KG

Drewno posiada sęki i fakturę drewna.

Podczas użytkowania należy  pamiętać, że drewno jest surowcem naturalnym, pod wpływem zawartej wilgotności w powietrzu oraz temperatury rozszerza się i kurczy jest to tak zwana praca drewna.

Drewno to materiał który stworzyła natura. Dlatego pomiędzy kolejnymi partiami mebli mogą zdarzyć się różnice w odcieniu lub kolorze, rysunku słoi drewna oraz naturalne przebarwienia. Wszystkie powyższe są charakterystyczne dla mebli naturalnych i podkreślają ich niepowtarzalną specyfikę.

W trakcie użytkowania będą pojawiać się naturalne zarysowania, wgniecenia. Wszystkie mebelki pokryte  są lakierem ekologicznym posiadającym atest do malowania mebli dla dzieci można przecierać mokrą ściereczką z dodatkiem delikatnych substancji myjących. Prosimy nie używać środków żrących, nie szorować blatów ostrymi myjkami, magicznymi gąbkami (istnieje ryzyko uszkodzenia powierzchni). Wszelkie zabrudzenia powinny być natychmiast usuwane, aby nie weszły w strukturę drewna i mdf.

Czas realizacji: 72 Godziny

Opis

wysokość całkowita
43 cm
wymiary blatu
50x60 cm
materiał
drewno bukowe / MDF

MAKSYMALNE OBCIĄŻENIE STOLIKA TO 10 KG

MAKSYMALNE OBCIĄZENIE KRZESEŁKA TO 35 KG

Jeśli Pastwo chcą, aby zakupiony zestaw służył przez długie lata, należy kategorycznie trzymać się poniższych zasad. Ważne jest odpowiednie traktowanie. Mimo, że drewno i mdf jest materiałem odpornym i mocnym na różne pomysły naszych pociech, pamiętajmy, że zawsze istnieje granica wytrzymałości. W trakcie użytkowania będą pojawiać się naturalne zarysowania, wgniecenia. Wszystkie mebelki pokryte farbami wodnymi można przecierać mokrą ściereczką z dodatkiem delikatnych substancji myjących. Prosimy nie używać środków żrących, nie szorować blatów ostrymi myjkami, magicznymi gąbkami (istnieje ryzyko uszkodzenia powierzchni). Wszelkie zabrudzenia powinny być natychmiast usuwane, aby nie weszły w strukturę drewna i mdf.

Wszystkie produkty pokrywane są farbą wodną, posiadającą atest bezpieczeństwa zabawek.

Zabrania się siadania i wchodzenia na stolik, maksymalne obciążenie stolika to 10 kg.

Zabrania się wchodzenia na krzesełko, skakania po nim, huśtania się na krzesełku, maksymalne obciążenie krzesełka to 35 kg.

Niestosowanie się do powyższych zasad grozi, wyłamaniem nogi, lub trwałym uszkodzeniem produktu.

Reklamacje z tego powodu będą traktowane jako uszkodzenie mechaniczne, powstałe na wskutek nie stosowania się do zasad użytkowania.  

Podczas użytkowania należy również pamiętać że drewno pracuje jako że drewno jest surowcem naturalnym, pod wpływem zawartej wilgotności w powietrzu oraz temperatury rozszerza się i kurczy jest to tak zwana praca drewna.

Optymalne warunki w pomieszczeniu to temperatura 20*C +- 5*C

Przy zbyt niskiej lub wysokiej temperaturze zachodzi ryzyko pęknięcia drewna.

Należy nie ustawiać mebla bezpośrednio przy źródłach ciepła (tj: grzejnik ,piec i tp) grozi to pęknięciem lub rozszczelnieniem. 

Drewno posiada sęki i fakturę drewna 

Krzesełko i stolik w kolorze szarym i białym  wykonane z płyty MDF tzn: blat i uszy a nogi drewno bukowe lite.

Stolik i krzesełko  królik w kolorze naturalnego  drewna wykonane 100% z litego drewna  bukowego.

Można mieszać kolory stolik i krzesełka według Państwa upodobań.

100% Handmade.