Szary okrągły stolik z drewna dla dziecka
  • Szary okrągły stolik z drewna dla dziecka
  • Szary okrągły stolik z drewna dla dziecka
  • Szary okrągły stolik z drewna dla dziecka

Szary okrągły stolik z drewna dla dziecka

189,00 zł
Brutto
Kolor blatu stolika

Kolor nóg stolika

Ilość

Okrgły stolik z drewna przeznaczony dla dzieci do 6 lat. 

Urządzenie przestrzeni dla maluszka to spore wyzwanie dla rodzica, który chce zapewnić pociesze jak najlepsze warunki do rozwoju oraz zabawy. Prowadzony przez nas sklep internetowy to miejsce, w którym znaleźć można ogromny wybór mebli, zarówno do pokoju dziewczynki, jak i chłopca. Wśród proponowanych mebli znaleźć można szary, okrągły stolik z drewna dla dziecka. Biorąc pod uwagę oryginalny kształt mebelka, można w pokoiku stworzyć niepowtarzalny klimat, niezależnie od stylu wykończenia wnętrza. Nasz mebelek charakteryzuje się idealnym wykończeniem, a brak ostrych wykończeń sprawia, że jest on bezpieczny w codziennym użytkowaniu. Ponadto taki szary, okrągły stolik dla dziecka sprawi, że zabawa przy nim będzie jeszcze ciekawsza i radośniejsza. Solidna konstrukcja pozwoli na zabawę bez przeszkód, bowiem nic nie będzie się przesuwać czy chybotać. Do stoliczka dobrać można jedno lub więcej krzesełek, które również można znaleźć w asortymencie naszego sklepu internetowego. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem. Zapraszamy do kontaktu.

Stolik wykonany z litego drewna bukowego oraz z MDF (w kolorach biały lub szary blat MDF), lakierowane ekologicznymi lakierami.  W naszej ofercie można wybrać jeden z 3 kolorów blatu oraz nóg. 

Wymiary stolika dla dziecka 

wysokość całkowita: 43 cm 
wymiary blatu: średnica 60 cm 

Proszę wybrać kolory w jakich mamy pomalować poszczególne elementy zestawu:

  • kolor nóg stolika i krzesełka,

  • kolor siedziska i oparcia w krzesełku,

  • kolor blatu stolika.

Stolik w kolorze szarym i białym  wykonane z płyty MDF a nogi drewno bukowe lite.

100% polski handmade

 

Zasady użytkowania:

MAKSYMALNE OBCIĄŻENIE STOLIKA TO 10 KG

MAKSYMALNE OBCIĄŻENIE KRZESEŁKA TO 35 KG

Drewno posiada sęki i fakturę drewna.

Podczas użytkowania należy  pamiętać, że drewno jest surowcem naturalnym, pod wpływem zawartej wilgotności w powietrzu oraz temperatury rozszerza się i kurczy jest to tak zwana praca drewna.

Drewno to materiał który stworzyła natura. Dlatego pomiędzy kolejnymi partiami mebli mogą zdarzyć się różnice w odcieniu lub kolorze, rysunku słoi drewna oraz naturalne przebarwienia. Wszystkie powyższe są charakterystyczne dla mebli naturalnych i podkreślają ich niepowtarzalną specyfikę.

Mimo, że drewno i mdf jest materiałem odpornym i mocnym na różne pomysły naszych pociech, pamiętajmy, że zawsze istnieje granica wytrzymałości. W trakcie użytkowania będą pojawiać się naturalne zarysowania, wgniecenia. Wszystkie mebelki pokryte farbami wodnymi można przecierać mokrą ściereczką z dodatkiem delikatnych substancji myjących. Prosimy nie używać środków żrących, nie szorować blatów ostrymi myjkami, magicznymi gąbkami (istnieje ryzyko uszkodzenia powierzchni). Wszelkie zabrudzenia powinny być natychmiast usuwane, aby nie weszły w strukturę drewna i mdf.Czas realizacji: 72GODZINY

Opis

wysokość całkowita
43 cm
wymiary blatu
średnica 60 cm
materiał
drewno bukowe / MDF

MAKSYMALNE OBCIĄŻENIE STOLIKA TO 10 KG

MAKSYMALNE OBCIĄZENIE KRZESEŁKA TO 35 KG

Jeśli Pastwo chcą, aby zakupiony zestaw służył przez długie lata, należy kategorycznie trzymać się poniższych zasad. Ważne jest odpowiednie traktowanie. Mimo, że drewno i mdf jest materiałem odpornym i mocnym na różne pomysły naszych pociech, pamiętajmy, że zawsze istnieje granica wytrzymałości. W trakcie użytkowania będą pojawiać się naturalne zarysowania, wgniecenia. Wszystkie mebelki pokryte farbami wodnymi można przecierać mokrą ściereczką z dodatkiem delikatnych substancji myjących. Prosimy nie używać środków żrących, nie szorować blatów ostrymi myjkami, magicznymi gąbkami (istnieje ryzyko uszkodzenia powierzchni). Wszelkie zabrudzenia powinny być natychmiast usuwane, aby nie weszły w strukturę drewna i mdf.

Wszystkie produkty pokrywane są farbą wodną, posiadającą atest bezpieczeństwa zabawek.

Zabrania się siadania i wchodzenia na stolik, maksymalne obciążenie stolika to 10 kg.

Zabrania się wchodzenia na krzesełko, skakania po nim, huśtania się na krzesełku, maksymalne obciążenie krzesełka to 35 kg.

Niestosowanie się do powyższych zasad grozi, wyłamaniem nogi, lub trwałym uszkodzeniem produktu.

Reklamacje z tego powodu będą traktowane jako uszkodzenie mechaniczne, powstałe na wskutek nie stosowania się do zasad użytkowania.  

Podczas użytkowania należy również pamiętać że drewno pracuje jako że drewno jest surowcem naturalnym, pod wpływem zawartej wilgotności w powietrzu oraz temperatury rozszerza się i kurczy jest to tak zwana praca drewna.

Optymalne warunki w pomieszczeniu to temperatura 20*C +- 5*C

Przy zbyt niskiej lub wysokiej temperaturze zachodzi ryzyko pęknięcia drewna.

Należy nie ustawiać mebla bezpośrednio przy źródłach ciepła (tj: grzejnik ,piec i tp) grozi to pęknięciem lub rozszczelnieniem. 

Drewno posiada sęki i fakturę drewna 

Krzesełko i stolik w kolorze szarym i białym  wykonane z płyty MDF tzn: blat i uszy a nogi drewno bukowe lite.

Stolik i krzesełko  królik w kolorze naturalnego  drewna wykonane 100% z litego drewna  bukowego.

Można mieszać kolory stolik i krzesełka według Państwa upodobań.

100% Handmade.