Kolorowy stolik z drewna dla dziecka
  • Kolorowy stolik z drewna dla dziecka
  • Kolorowy stolik z drewna dla dziecka
  • Kolorowy stolik z drewna dla dziecka
  • Kolorowy stolik z drewna dla dziecka

Kolorowy stolik z drewna dla dziecka

189,00 zł
Brutto
Kolor nóg

Kolor blatu stolika

Ilość

Stolik z drewna przeznaczony dla dzieci do 6 lat. 

Prowadzony przez nas sklep internetowy to miejsce, w którym znaleźć można ogromny wybór produktów dla najmłodszych klientów. Wśród nich znajdują się funkcjonalne, a zarazem designerskie mebelki do pokoju, takie jak bezbarwny, bukowy stolik z drewna dla dziecka. Wśród dostępnych opcji są również kolorowe blaty, których odcień można dopasować do aranżacji pomieszczenia. Taki mebelek to idealne rozwiązanie dla maluchów, które stają się coraz bardziej samodzielne, jedzą posiłki same, a także lubią układać puzzle czy kolorować. Nasze bukowe stoliki z drewna dla dzieci zachwycają swoją prostą formą i lekko zaokrąglonymi rogami, co czyni je bezpiecznym meblem dla maluszków. W naszej ofercie znajdują się również dodatki meblowe, między innymi krzesełka, które można dobrać do zestawu i w ten sposób stworzyć funkcjonalny komplet do pokoju dziecięcego. Nasze meble to też świetny pomysł na prezent dla rodziców, którzy są na etapie urządzania przestrzeni dla swojej pociechy. Wysoka jakość wykonania mebli sprawia, że sprawdzą się one we wnętrzach klasycznych czy skandynawskich, a przy zachowaniu odpowiednich środków pielęgnacyjnych posłużą na długie lata. 

Stolik wykonany z  MDF (w kolorach biały lub szary blat MDF), lakierowane ekologicznymi lakierami.  W naszej ofercie można wybrać jeden z 3 kolorów blatu oraz nóg. 

Wymiary stolika dla dziecka 

wysokość całkowita: 43 cm 
wymiary blatu: 50x60 cm 

Proszę wybrać kolory w jakich mamy pomalować poszczególne elementy zestawu:

  • kolor nóg stolika i krzesełka,

  • kolor siedziska i oparcia w krzesełku,

  • kolor blatu stolika.

Krzesełko i stolik w kolorze szarym i białym  wykonane z płyty MDF a nogi drewno bukowe lite.

 

100% polski handmade

 

Zasady użytkowania:

MAKSYMALNE OBCIĄŻENIE STOLIKA TO 10 KG

MAKSYMALNE OBCIĄŻENIE KRZESEŁKA TO 35 KG

Drewno posiada sęki i fakturę drewna.

Podczas użytkowania należy  pamiętać, że drewno jest surowcem naturalnym, pod wpływem zawartej wilgotności w powietrzu oraz temperatury rozszerza się i kurczy jest to tak zwana praca drewna.

Drewno to materiał który stworzyła natura. Dlatego pomiędzy kolejnymi partiami mebli mogą zdarzyć się różnice w odcieniu lub kolorze, rysunku słoi drewna oraz naturalne przebarwienia. Wszystkie powyższe są charakterystyczne dla mebli naturalnych i podkreślają ich niepowtarzalną specyfikę.

Mimo, że drewno i mdf jest materiałem odpornym i mocnym na różne pomysły naszych pociech, pamiętajmy, że zawsze istnieje granica wytrzymałości. W trakcie użytkowania będą pojawiać się naturalne zarysowania, wgniecenia. Wszystkie mebelki pokryte są lakierem ekologicznym posiadającym atest do malowania mebli dla dzieci można przecierać mokrą ściereczką z dodatkiem delikatnych substancji myjących. Prosimy nie używać środków żrących, nie szorować blatów ostrymi myjkami, magicznymi gąbkami (istnieje ryzyko uszkodzenia powierzchni). Wszelkie zabrudzenia powinny być natychmiast usuwane, aby nie weszły w strukturę drewna i mdf.

Czas realizacji: 72 Godziny

 

Opis

wysokość całkowita
43 cm
wymiary blatu
50x60 cm
materiał
drewno bukowe / MDF

MAKSYMALNE OBCIĄŻENIE STOLIKA TO 10 KG

MAKSYMALNE OBCIĄZENIE KRZESEŁKA TO 35 KG

Jeśli Pastwo chcą, aby zakupiony zestaw służył przez długie lata, należy kategorycznie trzymać się poniższych zasad. Ważne jest odpowiednie traktowanie. Mimo, że drewno i mdf jest materiałem odpornym i mocnym na różne pomysły naszych pociech, pamiętajmy, że zawsze istnieje granica wytrzymałości. W trakcie użytkowania będą pojawiać się naturalne zarysowania, wgniecenia. Wszystkie mebelki pokryte farbami wodnymi można przecierać mokrą ściereczką z dodatkiem delikatnych substancji myjących. Prosimy nie używać środków żrących, nie szorować blatów ostrymi myjkami, magicznymi gąbkami (istnieje ryzyko uszkodzenia powierzchni). Wszelkie zabrudzenia powinny być natychmiast usuwane, aby nie weszły w strukturę drewna i mdf.

Wszystkie produkty pokrywane są farbą wodną, posiadającą atest bezpieczeństwa zabawek.

Zabrania się siadania i wchodzenia na stolik, maksymalne obciążenie stolika to 10 kg.

Zabrania się wchodzenia na krzesełko, skakania po nim, huśtania się na krzesełku, maksymalne obciążenie krzesełka to 35 kg.

Niestosowanie się do powyższych zasad grozi, wyłamaniem nogi, lub trwałym uszkodzeniem produktu.

Reklamacje z tego powodu będą traktowane jako uszkodzenie mechaniczne, powstałe na wskutek nie stosowania się do zasad użytkowania.  

Podczas użytkowania należy również pamiętać że drewno pracuje jako że drewno jest surowcem naturalnym, pod wpływem zawartej wilgotności w powietrzu oraz temperatury rozszerza się i kurczy jest to tak zwana praca drewna.

Optymalne warunki w pomieszczeniu to temperatura 20*C +- 5*C

Przy zbyt niskiej lub wysokiej temperaturze zachodzi ryzyko pęknięcia drewna.

Należy nie ustawiać mebla bezpośrednio przy źródłach ciepła (tj: grzejnik ,piec i tp) grozi to pęknięciem lub rozszczelnieniem. 

Drewno posiada sęki i fakturę drewna 

Krzesełko i stolik w kolorze szarym i białym  wykonane z płyty MDF tzn: blat i uszy a nogi drewno bukowe lite.

Stolik i krzesełko  królik w kolorze naturalnego  drewna wykonane 100% z litego drewna  bukowego.

Można mieszać kolory stolik i krzesełka według Państwa upodobań.

100% Handmade.