Krzesełko i stolik

349,00 zł
Brutto
Ilość

Dzieciństwo to niezaprzeczalnie okres rozwoju i poznawania świata. Aby ułatwić maluchowi funkcjonowanie, warto zaopatrzyć mieszkanie w akcesoria dedykowane najmłodszym. Krzesła z drewna to niezwykle przydatna i praktyczna część wyposażenia, która pozwoli Twojemu dziecku na komfortową zabawę, rysowanie, spożywanie posiłków i wiele, wiele więcej.

Stolik z krzesełkiem" KOT"

to idealna propozycja dla małego artysty!

Czy wiesz, że stolik z krzesełkiem dla dziecka od firmy Drewianka to artykuł na lata? Jest to zasługa materiału, który wykorzystaliśmy w procesie produkcyjnym, mianowicie drewna bukowego. Tworzywo to doskonale sprawdza się w przypadku wyposażenia pokoi dziecięcych, ponieważ jest ono naturalne. Co więcej, idealnie nadaje się do formowania ciekawych kształtów. Dlatego oferujemy wysokiej jakości drewniane mebelki o oryginalnych formach, np. z oparciem przypominającym uszy królika lub głowę kotka.

To odpowiednia propozycja zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek, ponieważ oferowane produkty zostały pokryte ekologicznymi farbami o uniwersalnych kolorach. Ponadto istnieje możliwość wykonania oryginalnego połączenia, tzn. na Twoje życzenie pomalujemy każdy element, np. krzesełka inną barwą — wystarczy, że nam o tym napiszesz!

Zestaw składa się z 1 krzesełka i stoliczka

Oparcie krzesełka wykonane z MDF a siedzisko i nogi z litego drewna bukowego.

Mebelki wykonane z niezwykłą starannością, ciężkie i stabilne, dzięki czemu niwelują możliwość wywrócenia się dziecka.

Możliwość personalizacji

W ofercie naszego sklepu znajdują się modele w neutralnych, stonowanych kolorach takich jak szary czy biały, co umożliwia dopasowanie zestawu do wystroju pokoju. Istnieje również możliwość personalizacji, czyli wyboru koloru nóg, blatu, siedziska i oparcia oraz  GRAWERU na krzesełku  co pozwala na stworzenie mebla idealnie dopasowanego do indywidualnych potrzeb i upodobań.

Informacje dotyczące graweru napisz w wiadomości do sprzedającego lub przez kontakt telefoniczny.

Wymiary stolika dla dziecka 

wysokość całkowita: 43 cm 
wymiary blatu: 50x60 cm

Wymiary krzesełka dla dziecka 

wysokość całkowita: 53 cm 
wysokość siedziska:  25 cm 
wymiary siedziska: 32x28 cm 

100% polski handmade

MAKSYMALNE OBCIĄŻENIE STOLIKA TO 10 KG

MAKSYMALNE OBCIĄŻENIE KRZESEŁKA TO 35 KG

Czas realizacji 3 dni 

Zestaw do samodzielnego montażu.

Drewno posiada sęki i fakturę drewna.

Podczas użytkowania należy  pamiętać, że drewno jest surowcem naturalnym, pod wpływem zawartej wilgotności w powietrzu oraz temperatury rozszerza się i kurczy jest to tak zwana praca drewna.Pamiętaj że drewno to materiał, który stworzyła natura. Dlatego mogą zdarzyć się pomiędzy kolejnymi partiami różnice w odcieniu lub kolorze, rysunku słoi drewna oraz naturalne przebarwienia.Wszystkie powyższe są charakterystyczne dla mebli naturalnych i podkreślają ich niepowtarzalna specyfikę.   Mimo, że drewno i mdf jest materiałem odpornym i mocnym na różne pomysły naszych pociech, pamiętajmy, że zawsze istnieje granica wytrzymałości. W trakcie użytkowania będą pojawiać się naturalne zarysowania, wgniecenia. Wszystkie mebelki pokryte są lakierem ekologicznym posiadającym atest do malowania mebli dla dzieci można przecierać mokrą ściereczką z dodatkiem delikatnych substancji myjących. Prosimy nie używać środków żrących, nie szorować blatów ostrymi myjkami, magicznymi gąbkami (istnieje ryzyko uszkodzenia powierzchni). Wszelkie zabrudzenia powinny być natychmiast usuwane, aby nie weszły w strukturę drewna i mdf.

 

Czas realizacji:72 godziny

MAKSYMALNE OBCIĄŻENIE STOLIKA TO 10 KG

MAKSYMALNE OBCIĄZENIE KRZESEŁKA TO 35 KG

Jeśli Pastwo chcą, aby zakupiony zestaw służył przez długie lata, należy kategorycznie trzymać się poniższych zasad. Ważne jest odpowiednie traktowanie. Mimo, że drewno i mdf jest materiałem odpornym i mocnym na różne pomysły naszych pociech, pamiętajmy, że zawsze istnieje granica wytrzymałości. W trakcie użytkowania będą pojawiać się naturalne zarysowania, wgniecenia. Wszystkie mebelki pokryte farbami wodnymi można przecierać mokrą ściereczką z dodatkiem delikatnych substancji myjących. Prosimy nie używać środków żrących, nie szorować blatów ostrymi myjkami, magicznymi gąbkami (istnieje ryzyko uszkodzenia powierzchni). Wszelkie zabrudzenia powinny być natychmiast usuwane, aby nie weszły w strukturę drewna i mdf.

Wszystkie produkty pokrywane są farbą wodną, posiadającą atest bezpieczeństwa zabawek.

Zabrania się siadania i wchodzenia na stolik, maksymalne obciążenie stolika to 10 kg.

Zabrania się wchodzenia na krzesełko, skakania po nim, huśtania się na krzesełku, maksymalne obciążenie krzesełka to 35 kg.

Niestosowanie się do powyższych zasad grozi, wyłamaniem nogi, lub trwałym uszkodzeniem produktu.

Reklamacje z tego powodu będą traktowane jako uszkodzenie mechaniczne, powstałe na wskutek nie stosowania się do zasad użytkowania.  

Podczas użytkowania należy również pamiętać że drewno pracuje jako że drewno jest surowcem naturalnym, pod wpływem zawartej wilgotności w powietrzu oraz temperatury rozszerza się i kurczy jest to tak zwana praca drewna.

Optymalne warunki w pomieszczeniu to temperatura 20*C +- 5*C

Przy zbyt niskiej lub wysokiej temperaturze zachodzi ryzyko pęknięcia drewna.

Należy nie ustawiać mebla bezpośrednio przy źródłach ciepła (tj: grzejnik ,piec i tp) grozi to pęknięciem lub rozszczelnieniem. 

Drewno posiada sęki i fakturę drewna 

Krzesełko i stolik w kolorze szarym i białym  wykonane z płyty MDF tzn: blat i uszy a nogi drewno bukowe lite.

Stolik i krzesełko  królik w kolorze naturalnego  drewna wykonane 100% z litego drewna  bukowego.

Można mieszać kolory stolik i krzesełka według Państwa upodobań.

100% Handmade.