SKARBONKA drewniana z szybką - na różne okazje

80,00 zł
Brutto
Ilość

SKARBONKA Z DREWNA- PERSONALIZOWANA

NA RÓŻNE OKAZJE

Stylowa skarbonka na różne okazje to personalizowany produkt który możesz dostosować do okoliczności i własnych upodobań.

 

Drewniana skarbonka ze szklana szybką  to piękny przedmiot dekoracyjny i niebanalna pamiątka ważnego wydarzenia w życiu rodziny.

Dedykacja w postaci personalizowanej naklejki umieszczonej wewnątrz skarbonki nadaje całości charakteru.

Personalizowana skarbonka to nie codzienny prezent dla chłopca jak i dziewczynki  na ślub, chrzest , roczek i wiele ważnych okoliczności.

Ciekawa forma starannie wykonana z litego jesionowego drewna to gwarancja że skarbonka będzie nie tylko stanowiła ozdobę półki ale również motywację do regularnego oszczędzania może nawet na wymarzoną podróż na koniec świata.

Wymiary skarbonki:

-Skarbonka ze szklana szybką 

- wysokość 18 cm 

-długość 18 cm

-szerokość 7 cm

Wymiary okienka  to 15x15 cm

Kolor do wyboru

- brązowy

- bezbarwny

- biały 

MAKSYMALNE OBCIĄŻENIE STOLIKA TO 10 KG

MAKSYMALNE OBCIĄZENIE KRZESEŁKA TO 35 KG

Jeśli Pastwo chcą, aby zakupiony zestaw służył przez długie lata, należy kategorycznie trzymać się poniższych zasad. Ważne jest odpowiednie traktowanie. Mimo, że drewno i mdf jest materiałem odpornym i mocnym na różne pomysły naszych pociech, pamiętajmy, że zawsze istnieje granica wytrzymałości. W trakcie użytkowania będą pojawiać się naturalne zarysowania, wgniecenia. Wszystkie mebelki pokryte farbami wodnymi można przecierać mokrą ściereczką z dodatkiem delikatnych substancji myjących. Prosimy nie używać środków żrących, nie szorować blatów ostrymi myjkami, magicznymi gąbkami (istnieje ryzyko uszkodzenia powierzchni). Wszelkie zabrudzenia powinny być natychmiast usuwane, aby nie weszły w strukturę drewna i mdf.

Wszystkie produkty pokrywane są farbą wodną, posiadającą atest bezpieczeństwa zabawek.

Zabrania się siadania i wchodzenia na stolik, maksymalne obciążenie stolika to 10 kg.

Zabrania się wchodzenia na krzesełko, skakania po nim, huśtania się na krzesełku, maksymalne obciążenie krzesełka to 35 kg.

Niestosowanie się do powyższych zasad grozi, wyłamaniem nogi, lub trwałym uszkodzeniem produktu.

Reklamacje z tego powodu będą traktowane jako uszkodzenie mechaniczne, powstałe na wskutek nie stosowania się do zasad użytkowania.  

Podczas użytkowania należy również pamiętać że drewno pracuje jako że drewno jest surowcem naturalnym, pod wpływem zawartej wilgotności w powietrzu oraz temperatury rozszerza się i kurczy jest to tak zwana praca drewna.

Optymalne warunki w pomieszczeniu to temperatura 20*C +- 5*C

Przy zbyt niskiej lub wysokiej temperaturze zachodzi ryzyko pęknięcia drewna.

Należy nie ustawiać mebla bezpośrednio przy źródłach ciepła (tj: grzejnik ,piec i tp) grozi to pęknięciem lub rozszczelnieniem. 

Drewno posiada sęki i fakturę drewna 

Krzesełko i stolik w kolorze szarym i białym  wykonane z płyty MDF tzn: blat i uszy a nogi drewno bukowe lite.

Stolik i krzesełko  królik w kolorze naturalnego  drewna wykonane 100% z litego drewna  bukowego.

Można mieszać kolory stolik i krzesełka według Państwa upodobań.

100% Handmade.